International Augsburger Acro Cup

Ve dnech  18.-20. května se akrobatické gymnastky zúčastnili mezinárodního závodu v německém Augsburgu.

V sobotu závodila kategorie Youth s jejich smíšenými sestavami. Darja Tlustá a Andrea Flemmingová si vybojovaly
1.místo a dostaly se do následného finále. Druhý den si místo děvčata  udržela a odvážejí si domů krásnou zlatou
medaili se známkou 22,7 b. Štěpánka Kuchařová, Jana Flemrová a Adina Malá se taktéž dostaly ze 2.místa do finále. Zde se ve finále rovněž
nic nezměnilo a vezou domů celkové druhé místo se známkou 21,6 b.

Dále závodila děvčata v kategorii Age Ggroup 11-16. Šárka Nováková a Nikola Sedláková se za svou statickou
a dynamickou sestavu umístily na 6.místě, což jim zajistilo postup do finále. Trojice Štěpánka Kuchařová, Tereza
Lavírová a Nela Volfová se za svojí statickou a dynamickou sestavu také umístily na 6.místě,
tudíž postoupily
do finále. Za samostatnou dynamickou sestavu si trojice Štěpánka Kuchařová, Tereza Lavírová a Nela Volfová
odvážejí 3.místo. Ve finále se dvojici a trojici celkem dařilo, ale stačilo to jen na čtvrté místo pro všechny. Šárka Nováková a Nikola Sedláková - 4. místo - finálová statická sestava - 23,7 b. Štěpánka Kuchařová, Tereza
Lavírová a Nela Volfová - 4. místo - finálová dynamická sestava - 22,55 b. V kategorii 13-19 se trojice Ema Nešporová, Jana Kinštová a Tereza Bernreiterová dostala z 2.místa do finále
za svou statickou a dynamickou sestavu.
Finálovou smíšenou sestavou si trojice Tereze, Jana a Ema potvrdili své 2.místo - 23,6  b.