skoky na trampolíně | |
Datum: | 21.5.2023 |
---|---|
Místo konání: | Odolena Voda |
Pořadatel: | TJ Aero Odolena Voda, z.s. |
Adresa: | sportovní hala, ulice Ke stadionu 375, Odolena Voda (horní část města) |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 14.5.2023 |
oddíly
skoky na trampolíně | |
Datum: | 21.5.2023 |
---|---|
Místo konání: | Odolena Voda |
Pořadatel: | TJ Aero Odolena Voda, z.s. |
Adresa: | sportovní hala, ulice Ke stadionu 375, Odolena Voda (horní část města) |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 14.5.2023 |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Voglová Tereza | 2015 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Tichá Hana | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Lucie Suráková |
3 | Dvořáková Denisa | 2013 | T.J. Sokol Žižkov I | Lucie Suráková |
4 | Jírovcová Elen | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Agáta Ovčáčková |
5 | Adámková Nikola | 2016 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
6 | Abas Derya | 2009 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
7 | Filan Charlotte | 2016 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Hellinger |
8 | Sedláčková Lucie | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
9 | Tvrdá Aneta | 2015 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Hellinger |
10 | Tvrdá Estel | 2018 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Hellinger |
11 | Schreibová Evelina | 2017 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Kotková |
12 | Hřebíková Amélle | 2017 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová ,Troščák |
13 | Hřebíková Veronika | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
14 | Masaryková Anna | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
15 | Wacko Amálie | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Troščák |
16 | Zmrhalová Anežka | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
17 | Viter Emilia | 2014 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
18 | Hradecká Eliška | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Troščák |
19 | Bachová Nela Libuše | 2015 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
20 | Hybšová Claudie | 2014 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
21 | Procházková Beáta | 2014 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Chernykh Yaroslav | 2011 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Doutnáčová Lucie | 2013 | GT Šestajovice | Mlynářová Adéla |
2 | Moravcová Kateřina | 2011 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
3 | Macounová Sofie | 2011 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Svobodová Anna |
4 | Kašparová Ema | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
5 | Vondrášková Julie | 2015 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
6 | Benešová Eliška | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
7 | Čížková Viktorie | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
8 | Reslová Josefína | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
9 | Dušková Viktorie | 2012 | T.J. Sokol Žižkov I | Agáta Ovčáčková |
10 | Moravová Daniela | 2011 | T.J. Sokol Žižkov I | Jiří Kotrba |
11 | Vytvarová Valerie | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kubešová, Dykastová, Tichá |
12 | Úlehlová Veronika | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
13 | Abas Leyla | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková |
14 | Holečková Nela | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
15 | Moravčíková Eliška | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková, Kubešová |
16 | Halíková Magdaléna | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Troščák |
17 | Polívková Nikol | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
18 | Jasanská Natálie | 2012 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová,Heteš |
19 | Trejbalová Jolana | 2014 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
20 | Boháčková Ludmila | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
21 | Getlíková Adriana | 2011 | TJ AVIA Čakovice | |
22 | Kinkalová Tereza | 2011 | TJ AVIA Čakovice | |
23 | Lekovská Mariana | 2011 | TJ AVIA Čakovice | |
24 | Štěpánková Leontýna | 2012 | TJ AVIA Čakovice | |
25 | Kostková Veronika | 2012 | Trampolíny Liberec | |
26 | Vaňousová Karolína | 2013 | Trampolíny Liberec | |
27 | Grimová Eliška | 2013 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
28 | Hladíková Nella | 2014 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
29 | Mišáková Adéla | 2012 | Trampolíny Litoměřice | Veronika Mišáková |
30 | Průšová Nela | 2013 | Trampolíny Litoměřice | Veronika Mišáková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Brabec Tomáš | 2014 | GT Šestajovice | Mlynářová Adéla |
2 | Krátký Tomáš | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
3 | Svoboda Václav | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
4 | Jerie Václav | 2015 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
5 | Jerie Vojtěch | 2012 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
6 | Nebeský Daniel | 2013 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
7 | Oliva Vojtěch | 2012 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Zothová Aneta | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
2 | Kubištová Eliška | 2011 | T.J. Sokol Žižkov I | Lucie Suráková |
3 | Cerhová Viktorie | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Agáta Ovčáčková |
4 | Čížková Alexandra | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
5 | Kotková Zuzana | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
6 | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
7 | Černá Lea | 2009 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
8 | Hennerová Kamila | 2011 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Fuxa Felix | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
2 | Hřebíček Bruno | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
3 | Ševc Jáchym | 2013 | T.J. Sokol Žižkov I | Matěj Lípa |
4 | Diumin Akim | 2010 | T.J. Sokol Žižkov I | Matěj Lípa |
5 | Polacek Adam | 2011 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Marková Marie | 2013 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Svobodová |
2 | Řehořová Alexandra | 2013 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Svobodová |
3 | Jedličková Julie | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
4 | Pašková Agáta | 2014 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
5 | Vondrášková Klára | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
6 | Richterová Grace | 2011 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
7 | Chválová Victoria Lea | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
8 | Kopecká Sára | 2009 | TJ Aero Odolena Voda | Heteš |
9 | Matoušková Edita | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová ,Heteš |
10 | Burgstallerová Tereza | 2011 | TJ AVIA Čakovice | |
11 | Hajnová Zuzana | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
12 | Plášilová Rozálie | 2014 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
13 | Stará Apolena | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
14 | Šilhánková Sára | 2014 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Beitl Šimon | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočařová |
2 | Urban Oliver | 2010 | TJ AVIA Čakovice | |
3 | Najman Michal | 2011 | Trampolíny Liberec | |
4 | Ondrášek Adam | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
5 | Laky Lucca | 2012 | Trampolíny Liberec | Kučera |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Dagan Sophie Anna | 2010 | GT Šestajovice | Štefan Jan |
2 | Tomková Anna | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
3 | Chumová Kristýna | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Veselá Markéta | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
5 | Schwarzová Adéla | 2009 | TJ AVIA Čakovice | |
6 | Bončková Adéla | 2010 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
7 | Palová Anna | 2011 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Torres Diego | 2011 | GT Šestajovice | Kreibichová Aneta |
2 | Tomka Martin | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočařová |
3 | Patava David | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hejsková Hana | 2009 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
2 | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
3 | Troščáková Julie | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Heteš |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Klen Ondřej | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočařová |
2 | Lamač Ondřej | 2008 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
3 | Murmak Lukáš | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Svobodová Anna | 2004 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | |
2 | Weiszová Magdaléna | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
3 | Barusová Karolína | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
4 | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
5 | Nedorostová Nela | 2008 | TJ AVIA Čakovice | |
6 | Sojkova Denisa | 2006 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Svoboda Marek | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočařová |
2 | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Patrman |