Skvělý výsledek žen na Mistrovství Evropy!

Tým ve složení Vlková, Artamonová, Drncová, Ponížilová, Trnková vybojoval místo na Mistrovství světa v týmech! Český tým obsadil celkové 13.místo. Byly to nervy do poslední chvíle, kdy jim závodnice z Turecka a Irska v posledním sledu doslova šlapaly na paty. Nakonec oba týmy skončily až za naším českým týmem a mohli jsme se tak radovat z celkového 13. místa s 145,530 body.

Alice Vlková postupuje z 23.místa (49,233b.) ve víceboji do finále Mistrovství Evropy!
Veškeré výsledky z jednotlivých nářadí najdete ve stories a ve výběru ECH 2023.

Moc gratulujeme všem holkám a jejich trenérům a Alici držíme palce na finále víceboje!
-----------------
Do turecké Antalye na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice vyslala Česká republika 12 reprezentantů!

Využili jsme tak maximální počet míst a těšíme se na následující dny, kdy uvidíme soutěžit české zástupce v nádherné turecké hale.

V soutěži žen nás bude reprezentovat Soňa Artamonova, Eliška Drncová, Dominika Ponížilová, Lucie Trnková, Alice Vlková a Klára Peterková.

12.4. se představí ve své kvalifikaci ženy.